Specjalista ds. kadr i płac Miejsce pracy - Warszawa

Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa - jedna z największych sieci franczyzowych w Polsce poszukuje Specjalisty ds. kadr i płac

Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa (nawiązanie, przebieg, rozwiązanie stosunku pracy/umów cywilnoprawnych);
  • Aktualizacja danych pracowniczych;
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP;
  • Sporządzanie listy płac;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS;
  • Prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych;
  • Odpowiedzi na zapytania pracowników;
  • Rozliczanie delegacji.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Inicjowanie działań kadrowych w firmie;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów Gratyfikant;
  • Mile widziane doświadczenie w HR miękkich - prowadzenie procesów rekrutacyjnych.

Oferujemy:

  • innowacyjne środowisko o szybkiej dynamice wzrostu;
  • zgrany zespół i atmosferę, która sprzyja zdobywaniu nowego doświadczenia;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia - umowę o pracę w stałych godzinach;
  • bezpłatną opiekę medyczną w grupie Enel-Med;
  • bardzo dobrą lokalizację - Warszawa Włochy.

x