Współpraca

www.FranczyzaInfo.pl to zupełnie nowa propozycja na rynku franczyzowym w Polsce. Po ogromnym sukcesie www.branzafitness.com, który aktualnie jest największym Portalem B2B w branży fitness, a także świetnych efektach naszych reklamodawców promujących na łamach portalu swoje modele franczyzowe, postanowiliśmy przedstawić Państwu nową propozycję podejścia do biznesu. Codziennie dostarczamy dawkę najnowszych informacji branżowych dotyczących inwestycji, porad ekspertów, artykułów specjalistycznych oraz edukacyjnych. Portal www.FranczyzaInfo.pl to doskonała propozycja dla osób, które marzą aby założyć swój biznes, ale nie wiedzą jaki i w której z branż. Również franczyzodawcy znajdą szereg wskazówek i treści z zakresu skalowania biznesu, marketingu online, wsparcia franczyzobiorców, z którymi współpracują. Co środę o godzinie 13:00 wysyłamy newsletter do bazy mailingowej, prezentując najważniejsze wiadomości z ubiegłego tygodnia. Nasze działania opierają się na renomie, którą tworzymy organizując targi Franczyza Expo na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Grupa docelowa

Franczyzainfo jest portalem biznesowym, w którym treści znajdą posiadacze modelu franczyzowego, jednak naszą grupą docelową są potencjalni franczyzobiorcy, osoby poszukujące pomysłu na biznes. Oprócz treści eksperckich, aktualnych informacji, nowych inwestycji, na portalu znajduje się katalog franczyz a także katalog usług dla firm. Franczyzainfo.pl jest idealnym miejscem do zareklamowania Państwa systemu franczyzowego. Posiadamy doświadczenie w profilowaniu kampanii marketingowych zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Formy współpracy:

Oferujemy różne formy świadczeń, które są dobierane pod klienta oraz konkretną usługę. Do najpopularniejszych należą:

PAKIET PARTNERSKI

Formy reklamy dla reklamodawców biznesowych:

  • Artykuł sponsorowany na stronie głównej - Umieszczany w TOP 3 portalu, udostępniany w social mediach: facebook, linkedin, twitter, instagram.
  • Banner na stronie głównej portalu - Wyświetlany na stronie głównej pod określoną kategorią. Banery rotują co 5 dni, tak żeby każdy partner mógł pojawić się pod TOP 3.
  • Pasek przewijany (scroll footer) - Wyświetlany stale na stronie głównej i na każdej podstronie u dołu ekranu.
  • Artykuł sponsorowany w newsletterze - Możliwość umieszczenia baneru w TOP newslettera wysyłanego do bazy mailingowej (ponad 40 000 kontaktów B2B).
  • Dedykowany mailing - Dedykowany mailing firmy wysyłany do bazy franczyzowej.
  • Klasyczne banery wyświetlane w górnej części serwisu - Oferujemy większość klasycznych form reklamy, jak billboard, podwójny billboard, wideboard itp., rozliczane na zasadzie płatności za odsłony lub za okres czasu (nie akceptujemy płatności od kliknięć, rejestracji, sprzedaży produktu, itp.) lub baner w newsletterze.
  • Artykuł w newsletterze w TOP1 – umieszczenie jako n1 artykułu w środowym newsletterze wysyłanym do bazy kontaktów,
  • Fotorelacja z wydarzenia

Oferty świadczeń dobieramy w oparciu o potrzeby klienta oraz cel kampanii. Efekty działań są monitorowane i analizowane. Pracujemy zgodnie z zasadą win-win. Zależy nam na efektach naszych klientów i długofalowej współpracy.

 

Skład redakcji:

Redaktor Naczelna

Ilona Wilk Z doświadczenia pedagog, z pasji manager. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży fitness. Od roku związana z mediami, do których trafiła przypadkowo, ale od pierwszego kontaktu wiedziała, że jest to coś dla niej. Stale podnosi poziom swoich kwalifikacji. Lubi wyzwania oraz kontakty międzyludzkie. Prywatnie optymistka, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna. Lubi sporty ekstremalne, podróże a także aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi próbować nowych rzeczy, zgodnie z zasadą - nie mów, że coś jest nie dla Ciebie dopóki nie spróbujesz.

m: i.wilk@icevents.pl

Redaktor portalu franczyza INFO

Daria Kania-Baran – z wykształcenia dziennikarz i politolog. Prywatnie pasjonatka dekoracji
i aranżacji. Kocha psy i uważa, że od zwierząt człowiek jeszcze wiele powinien się nauczyć. Zawodowo twardo stąpająca po ziemi, konsekwentna i dużo wymagająca od siebie samej.

d.kania@iceevents.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym: kontakt@franczyzainfo.pl

x
Zapisz się do newslettera